Najcenniejszym zasobem naszej działalności są ludzie i relacje, które tworzymy.

Szukamy programisty, który pomoże nam zmieniać świat weterynarii.

Poniżej formalny opis stanowiska.

PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Zielona Góra

Numer ref.: 02/2019

Zatrudnimy programistę WWW, PHP, Java lub Delphi.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie portali WWW i WebServices  lub programowanie aplikacji desktopowych w Delphi,
  • Inne prace projektowo-programistyczne.

Wymagania:

  • Znajomość PHP/Java script, Java,
  • Znajomość baz danych (Firebird, MS SQL Server),
  • Doświadczenie w tworzeniu portali WWW (Joomla),
  • Tworzenie Web Services (SOAP, WSDL).
  • Mile widziana znajomość Delphi.

Oferujemy:

  • Stałą pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Pracę w dynamicznym zespole.

W sprawie ofert można kontaktować się telefonicznie - tel. 600 42 11 57.

Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."