Sam wpływaj na kształt Kliniki XP
Im bardziej kompleksowy system, tym więcej możliwości zastosowań widzą jego użytkownicy. Staramy się reagować na zgłaszane potrzeby i cały czas intensywnie rozwijamy program, wsłuchując się w głos klientów. Często jednak propozycje dotyczą indywidualnych zmian, potrzebnych bardzo małemu gronu użytkowników, a wymagających znacznego nakładu prac projektowych lub programistycznych. Wychodząc naprzeciw takim potrzebom przygotowaliśmy formularz, na którym możecie Państwo opisać oczekiwania odnośnie programu. Po przesłaniu do nas opisu swoich propozycji, otrzymacie ocenę wykonalności i wycenę prac przygotowaną przez naszych projektantów oraz szacowany czas wymagany na realizację danych funkcji. Przygotowanie kosztorysu jest darmowe. Znając koszt i szacowany czas realizacji możecie złożyć zamówienie i mieć program dostosowany do własnych, indywidualnych potrzeb.

Co więcej, jeśli nasi projektanci uznają, że zaproponowane zmiany przydadzą się szerokiemu gronu użytkowników, realizacja może się odbyć bez ponoszenia kosztów z Państwa strony!

Jeśli potrzebujesz dostosować Klinikę XP do swoich potrzeb, wypełnij formularz i prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Formularz zgłoszeniowy można pobrać z tego miejsca: zgloszenie_propozycji_zmian