Moduł SQ Lab Moduł SQLab pozwala na automatyczne odczytywanie wyników badań z aparatów laboratoryjnych i wpisywanie ich do rejestrowanych wizyt. Tak przygotowane dane można drukować w formie graficznej, bardziej przejrzystej niż standardowy wydruk wyników produkowany przez aparat.


Do czego potrzebny mi taki moduł?
Zysk polega nie tylko na oszczędności czasu. Poprawnie wprowadzone dane bez pomyłek związanych z ręcznym wprowadzaniem otwiera możliwości ich dalszej analizy - porównywanie wyników w czasie, badanie tendencji, zmian itd. Nie bez znaczenia jest przejrzysty i atrakcyjny graficznie wydruk wyników dla klienta. Posiadanie wyników w jednej zintegrowanej bazie danych to łatwy i przejrzysty wgląd w historię, rzetelne dokumentacja, możliwość przesyłania wyników poprzez e-mail do właściciela lub ośrodków, które mogą pomóc w dalszym leczeniu.

Jak to działa?
Większość aparatów można sparametryzować tak, że automatycznie po zakończeniu analizy przesyłają wyniki do komputera i nie uruchamiają funkcji drukowania. Dzięki temu wyniki od razu odczytywane są przez program nasłuchujacy SQLab i trafiają do bufora wyników, gdzie oczekują na przydzielenie ich do odpowiedniej wizyty.

Przepływ danych - SQLab


Importowane są wyniki badań:

Histogramy SQLab


...ale także wartości referencyjne oraz histogramy:

Histogramy SQLab

Na dziś moduł pozwala na odczyt danych z urządzeń:

  • ABX Horiba
  • ABC VET Horiba Plus
  • BC-2800 VET
  • Cormay Mythic 18
  • Mindray Rayto 1904RC
  • Reflovet
  • Spotchem
  • BM 800

W najbliższych tygodniach planowane jest dodanie komunikacji z następnymi urządzeniami.

Sprawdź zanim kupisz!
Istnieje możliwość włączenia wersji testowej modułu na określony czas w celu przetestowania działania. W tym celu prosimy o kontakt e-mailowy.

Zamówienie
Koszt modułu: 500 zł + VAT (23%)
Moduł można zamówić dla każdej wersji programu Klinika XP - od podstawowej do sieciowej.

ZAMÓW MODUŁ!

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..