Telefon kontaktowy:
(+48) 882 060 380
(+48) 600 811 006

 • Slide 1

  Klinika XP.

  5200 lecznic.

  Program dla lecznic nr 1 w Polsce.

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

 • Slide 0

  Klinika XP.

  5200 lecznic.

  28 lat doświadczeń

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

Masz problemy ze stanami magazynowymi? Chcesz lepiej zarządzać magazynem w Klinice XP? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pierwszego stopnia pt.:
"Zarządzanie magazynem i dokumentami, czyli jak zapanować nad stanami leków w placówce"

‼️ UWAGA!
 
 
Na terenie całej Polski odnotowano liczne zachorowania kotów, którym towarzyszą niepokojące objawy. W najnowszej wersji Kliniki XP (5.31.06.11) zgłaszać możecie zaobserwowanie tych objawów w swojej placówce oraz analizować pozostałe zgromadzone przypadki.
 
 
 
Chcesz poznać narzędzia Kliniki XP, które wspomagają zarządzanie placówką weterynaryjną? Zachęcamy do wzięcia udziału w 𝐀𝐤𝐚𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢 𝐁𝐢𝐳𝐧𝐞𝐬𝐮 𝐏𝐒𝐋𝐖𝐌𝐙 już w niedzielę 28 maja, w ramach której odbędą się 𝐰𝐚𝐫𝐬𝐳𝐭𝐚𝐭𝐲 𝐊𝐥𝐢𝐧𝐢𝐤𝐢 𝐗𝐏.
 

Zapraszamy do pobrania wersji 5.30! Ponad 120 nowości, ulepszeń i poprawek. Zmiany dla schronisk: rejestr spacerów i wolontariuszy, masowe rejestrowanie wybiegów, zaktualizowane raporty i wypisy. Uszczelnienia w rozliczaniu pracowników, poprawionych wiele raportów finansowych. Wiele usprawnień w sprzedaży detalicznej, analizie kosztów stałych i module zamówień. Komunikacja z nowymi aparatami diagnostycznymi i hurtowniami.

Zapraszamy! 

W ostatnich dniach można zauważyć problemy w Klinice XP z obsługą poczty gmail.
Od 30 maja 2022 Google systematycznie wyłącza użytkownikom możliwość korzystania z poczty przez nieautoryzowane programy zewnętrzne w celu ochrony użytkowników przed zagrożeniami z internetu.
Co zrobić aby klienci nadal mogli od nas otrzymywać wiadomości mailem?

Czas na wersję 5.28! Czytniki Wacom pozwalaja teraz przejrzeć treść podpisywanych dokumentów. Nowe raporty finansowe dają wygodniejszy wgląd we wspólpracę z klientem i analizę własnej sytuacji według różnych kryteriów. Rozliczenie pracowników można bardziej przejrzyście skonfigurować, a na koniec wyeksportwać do MS Excel. Wiele uszczelnień w terminarzu i wygodniejszy w obsłudze grafik oraz wiele usprawnień w oknie poczekalni usprawnią pracę nie tylko na recepcji. Nowe Vademecum to kilkaset nowych lub uzupełnionych opisów leków. Sprawdzanie NIP dostosowane do zmian w CEiDG i GUS weryfikuje teraz także ewentualny status zawieszenia działalności. Wygodniejsze i dopracowane przeszukiwanie treści wizyt można teraz zapisywać także do MS Excel. Poprawione drukowanie fiskalne, pliki JPK, możliwość importu wyników z laboratoriów Labwet, a w przypadku zwierząt stada możliwość opisywania leczenia według kolejnych zwierząt. Nowy raport dla szpitala i uszczelnione powiązania dokumenty - wizyty. Zdjęcia DICOM teraz także te kolorowe. Zapraszamy!

 

W ostatnim czasie, podczas próby wysłania wiadomości e-mail otrzymać możemy zwrotny komunikat o niepowodzeniu.
Związany jest on z bezpieczeństwem po stronie skrzynki pocztowej.

Co należy zrobić, aby komunikacja mailowa znów funkcjonowała?

Czas na pierwszą wersję w roku 2022! Klinika XP 5.27 to ponad 80 usprawnień i nowości, nie licząc poprawek i usuniętych błędów. Bardzo wiele zmieniło się w szpitalu, od wygodnego określania poziomu bólu, przez kontrolę wykorzystania klatek po elastyczną kontrolę kosztów i masowe wizyty. Znacznie usprawnione zamawianie leków, praca zmianowa, zarządzanie grafikiem i synchronizacja z terminarzem internetowym. Nowe lub rozszerzone raporty finansowe. W leczeniu warto dostrzec ofertowanie, zwłaszcza w przypadku droższych zabiegów. A do tego usprawnienia w imporcie wyników z laboratoriów i aparatów, dostosowanie widoku i skalowania do Windows 11 i wiele innych ulepszeń. Zapraszamy do pobrania wersji!

 

Podobnie jak w poprzednich latach, zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami, które pomogą Państwu przygotować się na przejście przez zakończenie roku 2021 i początek nowego roku.

Ze względu na dużą ilość ważnych usprawnień i korekt prawnych prosimy zacząć od zainstalowania aktualizacji do najnowszej wersji (5.26.14.52 lub nowszej). 

Warto również uporządkować i zabezpieczyć dane, wykonać potrzebne wydruki, aby wejść ze spokojem w nadchodzący rok.

Zapraszamy już 19 listopada do Łodzi na warsztaty z Kliniki XP, a w niedzielę o 9:00 na wykład o usprawnieniu relacji z klientami za pomocą systemu informatycznego.
W związku z tym w piątek nasz serwis będzie niedostępny. W razie sytuacji krytycznych prosimy o przesłanie SMS-a na numer serwisowy 660 874 006. Dziękujemy za wyrozumiałość, przepraszamy za niedogodności i do zobaczenia w Łodzi!