• Klinika XP.

  5400 lecznic.

  28 lat doświadczeń

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

 • Klinika XP.

  5300 lecznic.

  Program dla lecznic nr 1 w Polsce.

  Ponad 50 000 wizyt dziennie. Większość zaświadczeń o szczepieniu drukowanych w Polsce pochodzi właśnie z Kliniki XP. Siła integracji od elektronicznych zamówień przez stabilny magazyn po zaawansowane analizy obrazów RTG, współpracę z laboratoriami i aparatami oraz technologie internetowe. Od wielu lat wyznacza standard informacyjny lecznic dla zwierząt.

Telefon kontaktowy:
(+48) 882 060 380
(+48) 600 811 006

Chcesz poznać sposoby na przyśpieszenie swojej pracy? Zastanawiasz się po co jest poczekalnia i jak z niej korzystać? A może chciałbyś poprawić wizerunek swojej praktyki weterynaryjnej?

Więcej…

Czy zdarzało się Wam, że klient nie chciał głośno podawać swoich danych osobowych? Jak sobie z tym poradzić? Mamy na to sposób!

Więcej…

W dzisiejszych czasach większość z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. 📱Przechowujemy w nim różne zdjęcia, dokumenty oraz aplikacje, które ułatwiają codzienne życie.

Więcej…

✅ Już jutro (16 kwietnia) oraz w środę (17 kwietnia) w godzinach 10-17 odbędą się szkolenia w Zielonej Górze! 🤩
 

Więcej…

Zapraszamy do pobrania wersji 5.34! Usprawnienia i nowości niemal w każdej części systemu: zarządzanie urlopami, terminami i terminami stałymi, bardziej przejrzyste wyświetlanie wynków diagnostycznych w karcie zwierzęcia czy eksport karty informacyjnej do PDF. Dokumenty podpisywane Wacomem (zgody na zabieg, raporty definiowane przez użytkownika) stają się teraz załącznikami do wizyty. Obsługa szpitala została udoskonalona w wielu miejscach, a na koniec pobytu zapisywane jest dodatkowe zdarzenie w historii wizyt. Wiele raportów finansowych zostało uzupełnionych o nowe kryteria i możliwość eksportu do MS Excel. Raport - lista wizyt uwzględnia teraz czas trwania wizyt. Obrazy DICOM teraz można wygodniej wybierać i przeglądać. Zapraszamy!

 

Więcej…

Chcesz poznać sposoby na przyśpieszenie swojej pracy i wprowadzać mniej informacji ręcznie? Zastanawiasz się po co istnieje moduł szpitalny i jak z niego korzystać? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pierwszego stopnia pt.:
"Leczenie w KXP – czyli jak usprawnić i zautomatyzować tworzenie wizyt"

Więcej…

Zapraszamy do pobrania wersji 5.33! Raport zysku według klientów, usprawnienia w komunikacji z laboratoriami i aparatami diagnostycznymi, lepsze zarządzanie multimediami, możliwość wysyłania SMS-ów przez SMS Planet i wiele więcej - zapraszamy do korzystania z ostatniej wersij w roku 2023!

 

Więcej…

Podobnie jak w poprzednich latach, zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami, które pomogą Państwu przygotować się na przejście przez zakończenie roku 2023 i początek nowego roku.

Ze względu na dużą ilość ważnych usprawnień i korekt prawnych prosimy zacząć od zainstalowania aktualizacji do najnowszej wersji (5.32.02.27 lub nowszej). 

Warto również uporządkować i zabezpieczyć dane, wykonać potrzebne wydruki, aby wejść ze spokojem w nadchodzący rok.

Więcej…

Zapraszamy do pobrania wersji 5.32! Wśród dużej ilości poprawek i usprawnień warto zwrócić uwagę na kluczowe nowości i kilka istotnych zmian w dotychczasowym działaniu programu. Najwięcej zmieniło się w komunikacji z laboratoriami oraz zasadach finansowych wokół fakturowania. Warto też przejrzeć planowanie urlopów,  rejestrowanie przerw w pracy i nowe możliwości rozliczania pracy pracowników. Klinika XP rejestruje teraz znacznie więcej zdarzeń, w tym historię zmian dokumentów, płatności czy wizyt, którą obecnie można wydrukować jako oficjalny raport. Vademecum zostało uzupełnione, wiele ulotek zostało skorygowanych i wiele nowych skojarzeń spowoduje automatyczne przypisanie wielu ulotek do kart leków. Można teraz korzystać z integracji z firmami ubezpieczeniowymi i zajmującymi się refundacją wizyt.

W części diagnostycznej:

 • możliwość automatycznego wczytywania wyników z laboratoriów i aparatów bezpośrednio do wizyty, jeśli były dla nich tworzone zlecenia.
 • komunikacja z nowymi aparatami (Seamaty, BC 60R) oraz udoskonalona komunikacja z innymi (MN Chip - PointCare). Usprawnienia z komunikacji z Vetlab; możliwość odczytywania wyników badąń z serwera AnimalLab, cennik Laboklin dostępny w trakcie wizyty (Leczenie -> Kopiuj z)

W cześci finansowej

 • usprawniony lub nowy import z hurtowni Can Agri, PGF Gdańsk, VetExpert,
 • zmiana sposobu wystawiania faktur zbiorczych z paragonów fiskalnych i uszczelnienia systemu fakturowania i fiskalizacji w kierunku KSeF.
 • rozróżnienie faktur na osoby prywatne i firmy/instytucje;

Zapraszamy!

Więcej…

W ramach XXXI Międzynarodowego Kongresu PSLWMZ w Łodzi zapraszamy w piątek i sobotę, 17-18 listopada 2023 r. na dwa przedkongresowe wydarzenia!

Warsztaty - Przegląd nowości i wykorzystanie już istniejących możliwości Kliniki XP w codziennej pracy - w piątek, w godzinach 14:00 - 17:00.

Masterclass - Jak uporządkować zarządzanie placówką weterynaryjną korzystając z narzędzi informatycznych? - odbędzie się w sobotę, 18 listopada godz. 7:00 - 8:45

 

Więcej…