Szanowni Państwo!

Wersję demonstracyjną programu Klinika XP  można otrzymać poprzez zamówienie złożone na stronie WWW. Zasadą naszego działania jest udostępnianie wszelkich pomocnych Państwu informacji. Przykładem tego są kolejne artykuły w Magazynie Weterynaryjnym a w 2011 w Weterynarii w Praktyce, których celem jest pomoc lekarzom w skutecznym i przyjemnym wykorzystywaniu informatyki we własnej pracy. Z jednej strony pochwalne recenzje w tak znanych pismach jak PC World Computer i Magazyn Weterynaryjny, z drugiej olbrzymie zainteresowanie lekarzy potwierdzają, że obrana przez nas droga jest sukcesem także dla całego środowiska weterynaryjnego.


Klinika XP pracuje w środowiskach Windows XP, Windows Vista i Windows 7, Windows 8,  Windows 10.

Wersja demonstracyjna będzie dostępna po skontaktowaniu się z naszym biurem poprzez formularz na stronie lub poprzez przesłanie zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Warunkiem udostępnienia wersji demonstracyjnej jest podanie imienia i nazwiska oraz danych reprezentowanej placówki weterynaryjnej (adres, telefon kontaktowy).