W dniach 24-25 kwietnia, Klinika XP po raz pierwszy będzie gościć na Targach Medycyny Weterynaryjnej VetMEDICA w Łodzi!

Oprócz stoiska, przy którym będzie można zapytać o różne szczegóły dotyczące programu, zapraszamy na dwie prezentacje związane z Kliniką XP, które odbędą się w trakcie targów.

Analizując potrzeby i zapytania użytkowników przygotowaliśmy prezentacje, które powinny pomóc w lepszym prowadzeniu lecznicy:

I. Wyższy standard pracy lecznicy dzięki nowych narzędziom Kliniki XP – laboratorium, zarządzanie wiedzą, relacje z klientami

System informatyczny w lecznicy to coś więcej niż ewidencja wizyt, magazyn czy wymagana przepisami dokumentacja. Klinika XP może być centrum wiedzy służącej lepszej informacji, wyższej jakości leczenia i źródłem realnego zwiększenia zysków. Jak wczytywać i analizować wyniki z aparatów laboratoryjnych i urządzeń radiologicznych? Jak skutecznie wykorzystać wiedzę gromadzoną w programie do podniesienia jakości leczenia? I wreszcie jak przyciągnąć i utrzymać klientów? – Przegląd nowych możliwości w Klinice XP.

Prezentacja w sobotę, 24 kwietnia 2010 r. w godz. 12.00 - 13.00

oraz

II. Bezpieczne zarządzanie kliniką weterynaryjną z pomocą Kliniki XP: pracownicy – finanse - zasoby

Jak zorganizować pracę w lecznicy wieloosobowej i klinice weterynaryjnej? Jak rozliczać pracowników, na co zezwalać i jak radzić sobie z pracą zespołową? Jak zarządzać finansami i kontrolować budżet? Jak zmniejszyć koszty i zarabiać na czasie? – Klinika XP jako nowoczesny system zarządzania.


Prezentacja w niedzielę, 25 kwietnia 2010 r. w godz. 12.00 - 13.00

Zapraszamy!


Więcej informacji o targach na stronie: http://www.vetmedica.com.pl/index.php